(PREZENTARE) MR.ALEX

Esti nou? Prezinta-te sa stim si noi cu cine vorbim !
Post Reply
Mr.Alex
Newbie
Newbie
Jucator SA:MP ?: Nu
Nick:: Mr.Alez
Jucator CS ?: Nu

(PREZENTARE) MR.ALEX

Post by Mr.Alex » Sun May 10, 2020 11:41 pm

Salut ma numesc Laurentiu Alexandru, am 25 de ani, am revenit după o pauza de 6 ani, și sunt pasionat de forumuri phpbb3 și counter-strike ❗Am avut în trecut comunitate, servere de cs ❗Cum sunteți printre putini care mai aveți extensia phpbb3, m-am decis sa vin la voi 😀

in_so@pta
Administrator
Jucator SA:MP ?: Da
Nick:: in_so@pta
Jucator CS ?: Da

Re: (PREZENTARE) MR.ALEX

Post by in_so@pta » Sun May 10, 2020 11:50 pm

Ce s-a intamplat cu comanda Dumneavoastra?

Mr.Alex
Newbie
Newbie

Post by Mr.Alex » Sun May 10, 2020 11:56 pm

Momentan nu am timpul necesar sa ma ocup de acel server, și gtrs nu mai baga boosturi mai deloc iar la restul firmelor totul este ocupat.. Plus alte plăti deja în așteptare.. 😀Dar o sa vreau sa îl deschid.. Și cred ca îl bag la voi în comunitate 🤔😁😁

in_so@pta
Administrator
Jucator SA:MP ?: Da
Nick:: in_so@pta
Jucator CS ?: Da

Post by in_so@pta » Sun May 10, 2020 11:59 pm

Mr.Alex wrote:
Sun May 10, 2020 11:56 pm
Momentan nu am timpul necesar sa ma ocup de acel server, și gtrs nu mai baga boosturi mai deloc iar la restul firmelor totul este ocupat.. Plus alte plăti deja în așteptare.. 😀Dar o sa vreau sa îl deschid.. Și cred ca îl bag la voi în comunitate 🤔😁😁
Te pot baga la un site din afara cu 40 euro lunar. Uite serverul din comunitate are si acuma 7-8 oameni pe el si e fara boost, a avut doar 1 luna. E calitativ daca ai addos frumos iti adauga lumea la FAV serverul.

Mr.Alex
Newbie
Newbie

Post by Mr.Alex » Mon May 11, 2020 12:09 am

Pai o sa îmi iau iar server.. Și fac un addins de la 0 cum trebuie.. 😀🤔Și vad ca ai event cu Free vip noaptea.. Daia întra jucători.. Se poate ca adonsul ce l-am avut eu pe server sa fi avut ceva prin pluginuri băgat.. De nu mia băgat gtrs decât 20 jucători maxim... Și am dat de 3 ori boost.. Daia mam și enervat mai mult.. Și am dat anulate comanda

Post Reply

Return to “Prezentare”