Cereri UnBan!

Image
Image
Image
marius_alin20
Newbie
Newbie

Re: Cereri UnBan!

Post by marius_alin20 » Sun Mar 25, 2012 4:04 pm

Pai bine si nu crezi ca problema asta ar trebuii rezolvata?Ca asa dau adminii ban pt ceva ce nu exista si nimeni nu-i intreaba de buna ziua macar.E primul server unde aud ca nu poti face demo :))
wolff
Full Member
Full Member

Post by wolff » Sun Mar 25, 2012 4:35 pm

marius_alin20 wrote:Pai bine si nu crezi ca problema asta ar trebuii rezolvata?Ca asa dau adminii ban pt ceva ce nu exista si nimeni nu-i intreaba de buna ziua macar.E primul server unde aud ca nu poti face demo :))
ba trebuie, dar deja are mai mult de un de cand e asa, crezi ca se va mai rezolva ?
Image

Image

Uploaded with ImageShack.us
spirit0209as
Newbie
Newbie

Post by spirit0209as » Mon Mar 26, 2012 6:34 pm

Ma joc pe server ore intregi.Am fost si eu admin 4 ani.Joc cs de 12 ani.CAnd mi sau facut poze am dat.Si acum juma de ora iau ban fara motiv fara s ami se faca poze fara nimic advertisment.Asa nu se face dak se respecta.Iau ban cand ii zic lu kello pe admin chat sa fie atent p unu k avea aim si tot eu primesc.Pt ce??/k imi permit sa ii dau lui un sfat sau s il atentionez.ban aiurea.Mai am adus si playeri.
ip-ul:86.104.55.61
TaShaK!
Newbie
Newbie

Post by TaShaK! » Fri Mar 30, 2012 6:09 pm

my ip: 188.173.168.205
buna seara , buna seara...ca de fiecare data s-a gasit un orfan inchis intre patru pereti cu calculatoru in fata sa imi strice seara...e vorba de kelloo...mi-a dat ban permanent ca l-am injurat. DE CE? ca a dat vot a iesit dust 4...in 6 min a schimbat-o tot prin vot pe 35_hp pe care se plictisea el si noi toti cu lame el cu pistol ne dadea hed-uri ca eram smecher.trebuia sa primesc cel mult gag. da prostu ala sufera de sefie...
TaShaK!
Newbie
Newbie

Post by TaShaK! » Sun Apr 01, 2012 4:02 pm

create, fratik mai verifici si tu forumu asta sau e de fatzada ca am dat cererea de mai sus de 3 zile :-j
Super*Pa|anj3nu!
Newbie
Newbie
Jucator SA:MP ?: Nu
Jucator CS ?: Nu

Post by Super*Pa|anj3nu! » Sun Apr 01, 2012 5:40 pm

TaShaK! wrote:my ip: 188.173.168.205
buna seara , buna seara...ca de fiecare data s-a gasit un orfan inchis intre patru pereti cu calculatoru in fata sa imi strice seara...e vorba de kelloo...mi-a dat ban permanent ca l-am injurat. DE CE? ca a dat vot a iesit dust 4...in 6 min a schimbat-o tot prin vot pe 35_hp pe care se plictisea el si noi toti cu lame el cu pistol ne dadea hed-uri ca eram smecher.trebuia sa primesc cel mult gag. da prostu ala sufera de sefie...
Ai foarte multa dreptate..Deaceea nu mai joc si eu pe sv..deoarcere am luat ban de la kelloo.cu acest admin sv se duce de rapa..e prea inganfat.Am luat ban permanent deoarece:
-eram 3 ts in viata.asteptam pe unu la sunet si dupa aceea ma duceam dupa bmb.
-de ce mi`a dat mie primu slay?
-dupa aceea l`am injurat si am primit ban permanent.Nu a auzit de Gag? sau kick..?
TaShaK!
Newbie
Newbie

Post by TaShaK! » Mon Apr 02, 2012 11:57 am

adevarat...lasa-l ca el e mai smecher si ca create...chiar as vrea sa-l vad in realitate ca vad ca in fatza calculatorului e un mare smecher:)))) si de obicei astia smecheri sunt cam lachei
Sl@ke
Full Member
Full Member
Jucator SA:MP ?: Da
Nick:: Sl@ke
Jucator CS ?: Da

Post by Sl@ke » Mon Apr 02, 2012 3:31 pm

TaShaK! wrote:adevarat...lasa-l ca el e mai smecher si ca create...chiar as vrea sa-l vad in realitate ca vad ca in fatza calculatorului e un mare smecher:)))) si de obicei astia smecheri sunt cam lachei
ti l-am scos daca nu a facut-o cineva pana acum..
Image

Lașii mor de mai multe ori înaintea morții lor.
TaShaK!
Newbie
Newbie

Post by TaShaK! » Tue Apr 03, 2012 2:46 pm

mersi mult slake:* esti de treaba
marius_alin20
Newbie
Newbie

Post by marius_alin20 » Fri Apr 06, 2012 6:55 pm

Fac aceasta cerere sa se autosesizeze adminiii care au acces pt experianta lor si nu ptr cei ce au platit pt admin ca apoi sa sufere de el,ca oricum numai joc pe srv-ul asta.PRimesc ban non-stop de la kelloo,speed,slake pt ceva ce eu nu am...adica aim.Acesti baieti se pare ca nu au cunostintele necesare pt a admina,insa inca mai pot invata.Parerea mea e ca asta e unul din cele mai slabe servere care au ceva populatie.Foarte multi incepatori si cand adminul vede unu mai bun ..gata :)) are cod.Am fost si eu admin aici acum cativa ani,am experienta mare si ca admin.Joc cs de multi ani, perioada in care orice om isi poate imbunatatii abilitatile insa se pare ca aici nu exista jucatori mai buni...adica cei care joaca foarte bine trebuie neaparat sa aibe ceva:un aim;un wall;etc
Jucam aici din placere pe srv-ul unor prieteni din copilarie dar deja e bataie de joc,cat sa mai accept sa ma baneze niste copii inapti din toate punctele de vedere.
Sl@ke
Full Member
Full Member

Post by Sl@ke » Sat Apr 07, 2012 11:36 am

marius_alin20 wrote:Fac aceasta cerere sa se autosesizeze adminiii care au acces pt experianta lor si nu ptr cei ce au platit pt admin ca apoi sa sufere de el,ca oricum numai joc pe srv-ul asta.PRimesc ban non-stop de la kelloo,speed,slake pt ceva ce eu nu am...adica aim.Acesti baieti se pare ca nu au cunostintele necesare pt a admina,insa inca mai pot invata.Parerea mea e ca asta e unul din cele mai slabe servere care au ceva populatie.Foarte multi incepatori si cand adminul vede unu mai bun ..gata :)) are cod.Am fost si eu admin aici acum cativa ani,am experienta mare si ca admin.Joc cs de multi ani, perioada in care orice om isi poate imbunatatii abilitatile insa se pare ca aici nu exista jucatori mai buni...adica cei care joaca foarte bine trebuie neaparat sa aibe ceva:un aim;un wall;etc
Jucam aici din placere pe srv-ul unor prieteni din copilarie dar deja e bataie de joc,cat sa mai accept sa ma baneze niste copii inapti din toate punctele de vedere.
adio, dar daca stai bine sa te gandesti nu e deloc cum zici tu... bn ca ai tu experienta de ai ramas in continuare admin pe sv asta...
Image

marius_alin20
Newbie
Newbie

Post by marius_alin20 » Sat Apr 07, 2012 11:52 am

Daca nu stii ce vb mai bine taci,te-ai gasit tu mot sa vorbesti.Am fost plecat din tara ceva timp si nu am mai avut timp de cs ,daca vroiam sa am inca admin probabil ca inca il aveam si acum.Daca nu mai are omu admin inseamna ca nu mai are voie sa joace sau ce?In loc sa intri in polemici aiurea mai bine te-ai pune cu adevarat pe adminat corect.Stai fara griji ca eu oricum am unde sa joc dar imi placea srv-ul pt ca eu joc aici de 5-6 ani, pana sa te gasesti tu adminul cel istet sa ma banezi pt un cod pe care eu nu-l am.Si dupa cum am mai zis si o repet din cauza voastra (a adminilor incompetenti) serverul duce lipsa de jucatori buni.Intra si tu de curiozitate pe un server full noaptea sa te vad cate fraguri faci,o sa incepi sa zbieri ca sunt jumatate codati
Sl@ke
Full Member
Full Member

Post by Sl@ke » Sat Apr 07, 2012 3:29 pm

marius_alin20 wrote:Daca nu stii ce vb mai bine taci,te-ai gasit tu mot sa vorbesti.Am fost plecat din tara ceva timp si nu am mai avut timp de cs ,daca vroiam sa am inca admin probabil ca inca il aveam si acum.Daca nu mai are omu admin inseamna ca nu mai are voie sa joace sau ce?In loc sa intri in polemici aiurea mai bine te-ai pune cu adevarat pe adminat corect.Stai fara griji ca eu oricum am unde sa joc dar imi placea srv-ul pt ca eu joc aici de 5-6 ani, pana sa te gasesti tu adminul cel istet sa ma banezi pt un cod pe care eu nu-l am.Si dupa cum am mai zis si o repet din cauza voastra (a adminilor incompetenti) serverul duce lipsa de jucatori buni.Intra si tu de curiozitate pe un server full noaptea sa te vad cate fraguri faci,o sa incepi sa zbieri ca sunt jumatate codati
vezi ca faci riduri... sau iti plezneste vreo vena...
Image

marius_alin20
Newbie
Newbie

Post by marius_alin20 » Sat Apr 07, 2012 4:03 pm

Asta e replica ta?E clar...
Sl@ke
Full Member
Full Member

Post by Sl@ke » Sat Apr 07, 2012 11:41 pm

marius_alin20 wrote:Asta e replica ta?E clar...
Si ce vrei? Sa îți răspund cu aceiasi moneda? Vrei sa te jignesc si eu? Dacă stai bine sa te gandesti eu ți-am dat ban acu câteva luni, dacă îmi aduc eu bine aminte. In posturi tale spui ca primesti mere ban de la adminii enumerati.
Image

Post Reply

Return to “Bucuresti Create Server”