Cereri UnBan!

Image
Image
Image
puyutzuxd
Newbie
Newbie
Jucator SA:MP ?: Nu
Jucator CS ?: Nu

Re: Cereri UnBan!

Post by puyutzuxd » Tue Mar 20, 2012 9:30 pm

Mersi dar nici vina mea nu a fost iar speed si pana la urma si willi si toti eu nu am nicio problema cu nimeni atata timp cat respecta playerul si isi face treaba cu atentie!
puyutzuxd
Newbie
Newbie

Post by puyutzuxd » Tue Mar 20, 2012 9:37 pm

Cine eeste nebunul frate acum!
AM intrat acum pe server am spus hai noroc si ban , in viata mea nu am pomenit asa ceva si am trecut prin multe =((
Dovada:
Image
Ps: Acum eu sunt nebun????
Admini online : willi / speed
Ip: 89.41.38.112
Nick : Puyutz <3 Ialomita
Deja speed esti jalnic frate e al 3lea ban care mi-l dai degeaba m-am saturat naibi nu este nimeni pe comunitatea asta care sa iti spuna sa termini odata?
willi
Newbie
Newbie

Post by willi » Tue Mar 20, 2012 9:39 pm

ce tiam zis io tie.??????? ca vei avea aceeasi soarta ca , copilu.......te mananca limba si te mananca in fund te scarpin...nui bai...
puyutzuxd
Newbie
Newbie

Post by puyutzuxd » Tue Mar 20, 2012 9:42 pm

ce ma mancat ma ca ti-am zis ca esti incompetent bine te rog frumos acceptami scuzele ca am vorbit urat fata de tine ,dar asta nu inseamna ca imi voi schimba parerea ,intelege ca nu esti asa bun precum te crezi nici in cs si mai ales in adminat ok?

Pe 99% din servere se lua minim downgrade pentru fapte dastea aici.........
willi
Newbie
Newbie

Post by willi » Tue Mar 20, 2012 9:45 pm

scuze acceptate <acceptat> dar daca te mai mamnca limba....e pe riscu tau
willi
Newbie
Newbie

Post by willi » Tue Mar 20, 2012 9:49 pm

ban scos
sk^rTz
Newbie
Newbie

Post by sk^rTz » Thu Mar 22, 2012 12:21 pm

nume sk^rTz aveam 1-1 am luat adminul in head mi.a zis ca am aim si wall,i.am zis sa faca poze nu a vrut si mi.a da bann.Tin sa mentionez ca cu o zi in urma mi sau facut poze si s.a vazut ca nu am nimic.
Ip:109.99.56.186
2.Am o reclamatie pt adminul in_s@apta,(scz ca o fac aici)toata ziua e on dar nu face nimic cu codatii ii lasa liberi no stress:))si app vedeti ca locul 1 din top e codat sta cu aim speed si wall continuu
RbI6ka
Jr. Member
Jr. Member

Post by RbI6ka » Thu Mar 22, 2012 12:29 pm

sk^rTz wrote:nume sk^rTz aveam 1-1 am luat adminul in head mi.a zis ca am aim si wall,i.am zis sa faca poze nu a vrut si mi.a da bann.Tin sa mentionez ca cu o zi in urma mi sau facut poze si s.a vazut ca nu am nimic.
2.Am o reclamatie pt adminul in_s@apta,(scz ca o fac aici)toata ziua e on dar nu face nimic cu codatii ii lasa liberi no stress:))si app vedeti ca locul 1 din top e codat sta cu aim speed si wall continuu
auzi, copile, clar tiam scris cu litere mari sa scoti aimu, si tu ai inceput cu poze, nu wall da aim aveai.....banu ramane <contra> pe mine nici nu mai luat ca eram spec, si ma uitam pe tine PA
sk^rTz
Newbie
Newbie

Post by sk^rTz » Thu Mar 22, 2012 12:33 pm

Te-am luat cu m4a1:|fix in cap din casa baza terro.Stateai cu awpul:|.Si oricum de unde stiai tu de aim????De unde stiai ca am?????Nu ai dovada frate:|as vrea sa intervina si altii cr au putere pe acest srv si sa zica parerea
Law
Hero Member
Hero Member

Post by Law » Thu Mar 22, 2012 12:51 pm

RbI6ka wrote:
sk^rTz wrote:nume sk^rTz aveam 1-1 am luat adminul in head mi.a zis ca am aim si wall,i.am zis sa faca poze nu a vrut si mi.a da bann.Tin sa mentionez ca cu o zi in urma mi sau facut poze si s.a vazut ca nu am nimic.
auzi, copile, clar tiam scris cu litere mari sa scoti aimu, si tu ai inceput cu poze, nu wall da aim aveai.....banu ramane <contra> pe mine nici nu mai luat ca eram spec, si ma uitam pe tine PA
L-am vazut si eu cu aim. Am vrut sa-i fac demo dar iesise. Ban-ul as vrea sa ramana.
Image
kemy
Jr. Member
Jr. Member
Jucator SA:MP ?: Da
Nick:: k3my
Jucator CS ?: Da

Post by kemy » Thu Mar 22, 2012 5:44 pm

sk^rTz wrote:Te-am luat cu m4a1:|fix in cap din casa baza terro.Stateai cu awpul:|.Si oricum de unde stiai tu de aim????De unde stiai ca am?????Nu ai dovada frate:|as vrea sa intervina si altii cr au putere pe acest srv si sa zica parerea
Tu ai avut aim...spun sigur deoarece am stat spectate pe tine mult timp si uneori nici nu puneai tinta cu awp si dadeai hs..si iti si sarea...aveai aim sigur,dar eu nu ti-am facut nimic pentru ca era si colegul nostru Hytman on si l-am rugat pe el sa te baneze,daca o fi facut-o sau nu ,nu stiu, deoarece am iesit.
Image
":~:XSunt o micka finetze invidiata de prea multe zdrentze:~:X"
marius_alin20
Newbie
Newbie

Post by marius_alin20 » Sat Mar 24, 2012 10:38 pm

Nick:alin
IP-85.204.119.243
Motiv:nu-i bai ca aici nu se da ban cu motiv
Admin: cel mai probabil kelloo;era si speed online insa speed e un admin bun si nu se preteaza sa baneze fara motiv sau dovada
asasa.bmpImage
Am impresia ca unii admini au un complex fata de unii jucatori pe care nu-l pot depasi.In ultima luna cred ca am luat ban de 20 de ori fara o mica dovada macar,asta denota lipsa de interes fata de srv si bineinteles lipsa de respect fata de jucatori.In mod normal pe orice alt server care se respecta cand un admin da ban fara dovada e tras de urechi...clar ca aici nu e cazul.Cer sa se ia masuri impotriva adminilor care baneaza doar asa...ca au ei chef
wolff
Full Member
Full Member

Post by wolff » Sun Mar 25, 2012 6:57 am

marius_alin20 wrote:NIck ;Alin
IP_85.204.119.243
Nu inteleg dc am luat ban acum...am facut 2 fraguri si ban :))Adminul online era mamu.
Prea multi frustrati pe srv-ul asta,baneaza fara dovada.Asta denota lipsa de interes a ownerului daca permite asta .Ar trebuii sa-i bage in sedinta si le explice inca odata regulile de baza.Daca mai primesc odata ban aiurea clar ca numai joc aici ,nu stau toata ziua sa fac cereri de unban pt niste admini incapabili care au admin doar ca au platit...ca experienta pauza.Nu stiu sa faca diferenta dintre un codat si un jucator bun.
Am facut cerere de slot acum 3 zile dar vad ca nimeni nu se ocupa de forumul asta
si daca ai luat 20 de banuri, un motiv a fost :) daca nu mai multe
Image

Image

Uploaded with ImageShack.us
marius_alin20
Newbie
Newbie

Post by marius_alin20 » Sun Mar 25, 2012 1:42 pm

Da ,motivul este ca doi admini mari si lati cred ca eu am aim.Sa-mi faca demo si sa-l posteze sa se convinga toti .Create stie ca eu nu am cod insa vad ca nu prea are timp de server sau forum
wolff
Full Member
Full Member

Post by wolff » Sun Mar 25, 2012 2:05 pm

nu se poate face demo... iei kick daca dai record :)
Image

Image

Uploaded with ImageShack.us
Post Reply

Return to “Bucuresti Create Server”